11 трендів для створення сайтів у 2022 році від “Nixwood Україна”

Починається новий рік, а з ним приходять з’являються нові тренди для створення сайтів. Як з самого початку розробити та створити сайт, який буде працювати на збільшення органічного трафіку і, як наслідок, отримає більше лідів та обсягів продажу.

Статистика запевняє, що близько 90% сайтів зроблені не за вимогами SEO, звідси і їх зависання у пошуковій видачі десь на останніх сторінках. “Nixwood Україна” рекомендує розглянути останні тренди, які допоможуть зробити сучасний сайт з ергономічним дизайном, який почне одразу підійматись у пошуковій видачі та працювати на вас. Давайте зрозуміємо, що наявність сайту – це неодмінна вимога, якщо ти працюєш в сучасному середовищі. Це візитка людини та бізнесу. Ми проаналізували деякі цифри, за допомогою яких і вивели тренди, що треба взяти до уваги при створенні сайту:

  • 94% вже шукають продукти та послуги онлайн з мобільних пристроїв;
  • 91% відвідують офлайн магазин, салон, клініку після відвідання їх сайту;
  • 89% віддають перевагу купівлі товару та доставлення його до дверей або у відділення пошти;
  • 80% потенційних клієнтів залишають сайт, якщо він надто довго завантажується або має незрозумілий дизайн.
Як створити сайт правильнго у 2022 році
11 трендів для створення сайтів в новому 2022 році

10+1 трендів наступного року для створення сайтів. Поради від “Nixwood Україна”

1. Правильно обираємо платформу для створення сайту. Беремо до уваги:

  • Легкість заведення контенту, тому що, для того, щоб сайт працював і постійно оцінювався алгоритмами пошукових систем, треба постійно додавати на його сторінки правильний контент з урахуванням ключових слів, які нам підкажуть Ahrefs, SERanking, Semrush, Rush Analytics та багато ін.;
  • Автоматична адаптація нового контенту під всі мобільні устрої та десктоп;
  • Перевірка нового контенту на відповідність вимогам SEO;

Ми рекомендуємо CMS WordPress, як саму зручну платформу для організації контенту. Дізнайтесь ще більше інформації про WordPress тут

2. Швидкість завантаження сторінок сайту – є дуже важливою. Користувач готовий чекати відкриття сторінок всього до 2 секунд.  Швидкість завантаження сторінок можна перевірити з Google PageSpeed Insights.

3. Як вже зрозуміло з дослідження, мобільна адаптація є важливим фактором успіху сайту у користувачів. У 2022 році доля потенційних клієнтів з мобільних телефонів буде тільки зростати.

4. Ваші замовники дедалі більше відходять від телефонних дзвінків, тому що в новому світі спілкування в месенджерах стає популярним та звичним. Тож інтегруйте сайт з популярними месенджерами: FB, Тelegram, Viber, WhatsUp та ботами.

5. В новому році відеоконтент руліт, як ніколи. Всім відомо, що навіть Інстаграм планує з фото перейти на відеоконтент. Тож Youtube блоги стають дедалі найнеобхіднішим інструментом для збільшення фоловерів та «адвокатів бренду». Тож знімайте відео, інтегруйте роліки з Youtube у сторінки вашого сайту та аналізуйте зростання трафіку у Google Search Console.

Як зробити сайт у 2022

Фішки для розробки сайту, для тих, хто хоче все зробити правильно

6. Email маркетинг дедалі буде відходити від основних маркетингових інструментів. В 2021 році у деяких нішах відкриття email розсилок було лише 4%. Тож збирайте в свій CRM телефони клієнтів та використовуйте їх у ретаргетингу через інтегровані месенджери.

7. Фото контент є дуже важливим, якщо ви хочете швидше дістатись бажаної ТОП-10 у пошуковій видачі. Звичайно, можна купувати фото та ілюстрації на стоках: Freepik, Depositphotos, Shutterstock, Pixabay, Adobe Stock. Але якщо ви додаєте до контенту фото зроблені вами чи вашім фотографом – ці унікальні фото можуть вийти в топ пошуку Google та приносити на сайт багато трафіку.

8. Ви повинні мати Блог на сторінках сайту, де будете розміщувати цікаві статті з унікальним контентом та ключовими словами, не згадуя свій товар або послугу напряму. Це зроблять смарт-банери, які ви розмістите на сторінці. “Nixwood Україна” розробив такі смарт – баннери та успішно  використовує їх на сайтах своїх клієнтів. Унікальність статті треба перевіряти з Etext.ru, Text.ru, Advego.com, Watch-content.com.

9. Клієнти завжди вивчають відгуки про ваш продукт або вашу компанію. За статистикою, найбільшу довіру зараз викликають “Google відгуки”. Наша команда завжди інтегрує Google відгуки на будь-які сторінки вебсайту за вашим проханням.

10. Для успішного ефективного сайту важливо насамперед узгодження контенту сайту з SEO спеціалістом, який проаналізує сайти конкурентів та запропонує рекомендації щодо формування семантичного ядра та структури сайту.

11. Розміщуйте контент декількома мовами, щонайменше двома. Такі сайти дуже цінуються пошуковими роботами та роблять ваш продукт більш доступним для ваших іншомовних покупців.

Команда “Nixwood Україна” завжди готова надати консультації щодо створення будь-якого сайту. Звертайтесь до нас та переконайтесь, що за чесну ціну від 199 у.о. за односторінковий вебсайт з блогом на CMS WordPress, ви отримаєте сайт з урахуванням всіх вимог та трендів сучасного веб-простору.

Пошир цю статтю в соцмережах!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on telegram

Контактні дані

або напишіть нам

Контактні дані

або напишіть нам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 30 хв.