Наші роботи

Вам потрібно оперативно запустити продаж певного товару або реєстрацію на подію? Запросити на вебінар або зареєструвати на пробне заняття?

Саме для таких випадків існує Landing Page. Односторінковий сайт спонукає до дії та суттєво підвищує продаж товарів чи послуг на 20-30%. Дізнайтеся про специфіку Landing Page, його відмінності від сайту-візитівки та переваги для бізнесу.

Виробник відомої гри Diablo у жанрі Action для ігрової приставки PlayStation.

Ціна сайту
5499 ₴

Компанія, що пропонує монопродукт – чай-матча. Цей унікальний продукт є досить популярним серед любителів чаю. Високоякісний, вироблений  в Японії, має корисні властивості для здоров’я та має попит серед шанувальників здорового способу життя. Ціна на продукт вища за середню на ринку.

Ціна сайту
5499 ₴

Компанія пропонує монопродукт – гречану крупу в оригінальній упаковці.

Ціна сайту
5499 ₴

Починаючий веб-дизайнер, для якого важливо презентувати свої скіли та роботи в інтернет просторі. Для того, щоб замовникі та роботодавці мали доступ до портфоліо 24/7.

Ціна сайту
5499 ₴

Компанії, яка пропонує івент ідею для корпоративних заходів та компаній друзів. Ідея в тому, що замовники можуть приготувати вечерю, разом із командою на професійній кухні або зробити тур ресторанами, в яких компанія друзів пробуватиме різні страви.

Ціна сайту
5499 ₴

Студії, яка пропонує заняття спортом, медитацією, йогою, запрошує до себе на масажі та комплексні косметичні процедури.

Ціна сайту
5499 ₴

Магазин з каталогом одягу від виробника для здійснення онлайн продажу.

Ціна сайту
5499 ₴

Виробник авторських закусок на основі хумусу, з різними добавками, без консервантів, для тих, хто слідкує за своїм раціоном.

Ціна сайту
5499 ₴

Невелика ферма з вирощування кіз та можливістю відвідування для любителів еко-туризму.

Ціна сайту
5499 ₴

Nixwood Україна – студія з розробки та просування веб-сайтів під будь-який вид бізнесу. Ми розробили понад 1000 сайтів для України, СНД та США. Використовуйте наші напрацювання та досвід для свого особистого збагачення. У нас є купа унікальних та ексклюзивних заготовок, за допомогою яких можемо зібрати ваш веб-сайт на чистому WordPress протягом 24 годин. Ви отримаєте готовий сайт з унікальним контентом та дизайном, високою швидкістю завантаження. Ваш веб-сайт ідеально виглядатиме і масштабуватиметься під будь-які пристрої.

 

Ми зробимо сайт за найкращою ціною на ринку. Замовте та отримайте сайт під будь-який вид діяльності: блог, сайт-візитку, онлайн-магазин, портфоліо, корпоративний сайт. Ми зробимо внутрішню SEO оптимізацію і ваш сайт буде одразу готовий для просування в пошуку. Перевірені рішення наших юзабілістів забезпечать високий рівень конверсій та залучення потенційних замовників. Ми пропонуємо найкращі рішення на ринку України: ціна – якість.

Контактні дані

або напишіть нам

Контактні дані

або напишіть нам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 30 хв.