Розробка дизайну сайту для всіх видів бізнесу протягом 24 годин всього від $199

Ви шукали експертів в області розробки веб дизайну для комерційних сайтів під ключ? Тоді вітаємо – ви нас знайшли!

Якщо ви тричі відповіли «ТАК», тоді компанія Nixwood
пропонує вам повний спектр послуг професійної команди розробників, дизайнерів та маркетинг-спеціалістів.

Будь ласка, ознайомтесь з нашими послугами та зв’яжіться з нами в будь-якій зручній формі

Прокачайте свій бізнес

Ми робимо веб дизайн, редизайн і забезпечуємо просування сайтів будь-якого виду і для будь-яких цілей:

Надаємо повний комплекс супутніх послуг

Просто створити дизайн довільного сайту – може будь-який фрілансер, який закінчив курси по веб дизайну.

Однак такому сайту – гріш ціна, оскільки він не буде залучати клієнтів, забезпечувати конверсію і приносити власнику дохід.

Такий сайт можна буде порівняти зі зламаним інструментом, який валяється десь в надрах комори і від якого немає ніякої користі.

Робимо сайти, що продають

Компанія Nixwood пропонує повний комплекс послуг з просування веб сайту:

Розробка стратегії просування

Ми розробляємо оптимальну стратегію, яка дозволить в найкоротші терміни вивести ваш сайт в топ пошукових систем по ключових запитах. Аналізуємо сильні та слабі сторони, робимо підготовку для просування.

Наповнюємо сайт контентом

Визначаємо, які саме фрази зазвичай набирають в пошуку потенційні покупці та клієнти, щоб знайти ваші товари або послуги і на підставі зібраного ядра розробляємо технічне завдання для копірайтера.

Проводимо оптимізацію

Оптимізуємо всі сторінки вашого сайту, щоб зробити їх привабливими для пошукових систем. Пошукові системи будуть пропонувати користувачам в першу чергу ваш сайт, що дозволить залучати більшу кількість відвідувачів.

Забезпечуємо рекламну кампанію

Запуск рекламної кампанії важливий на перших етапах функціонування сайту. Якщо у вас немає достатньої кількості часу, щоб розбиратися, як це зробити, наші фахівці допоможуть в цьому питанні.

Сайти Nixwood приносять більший дохід

Ключовий метод нашої роботи – це метод мінімальних поліпшень. Його суть: кожен аспект поліпшити всього на 1%, то в сумі ці поліпшення дадуть величезний позитивний ефект.

Розробляючи дизайн сайту ми приділяємо значну увагу кожної окремо взятої дрібниці і намагаємося зробити її ще краще, ніж інші. Якщо дивитися на кожну дрібницю окремо, можна нічого не помітити.

Але в сукупності такий підхід дає значний ефект, дозволяючи не тільки залучати більшу кількість відвідувачів, а й підвищувати конверсію. А підвищена конверсія – це підвищений дохід.

Довіряй розробку дизайну сайту експертам Nixwood

01

Націлені на фінальний результат

Сайт повинен не просто бути, не просто існувати. Він повинен приносити нашим замовникам дохід! А інакше в ньому не було б сенсу.

Саме тому ми бачимо свою головну задачу в тому, щоб створювати для наших замовників ефективні інструменти продажів, за допомогою яких вони зможуть підвищувати дохід.

02

Є кінцевими виконавцями

Ми не посередники і не перепродаєм замовлення на розробку дизайнів сайтів за копійки випадковим фрілансерам, які тільки вчора освоїли WordPress.

Ми робимо все «від» і «до» своїми руками і несемо відповідальність за фінальний результат. Це гарантує якість, швидкість та надійність компанії, бо ми залучаємо лише найкращий фахівців.

03

Пропонуємо прозорі умови

Ніяких авансів і передплат. Ми точно знаємо, що вміємо створювати якісні сайти, і впевнені в тому, що ви захочете оплатити результати нашої роботи після того.

Гарантуємо, що в процесі роботи ціна на дизайн сайту не стане раптом збільшуватися. Ви ставите завдання – ми називаємо ціну, і вона залишається фіксованою.

04

Гарантуємо дотримання термінів

Ми точно знаємо, що кожен день, коли ваш сайт ще не працює, – його не відвідують потенційні клієнти. Тому кожен день важливий

Потенційний клієнт, який не прийшов на ваш сайт, – не зробить у вас замовлення, і ви не отримаєте дохід. У нашій практиці ще не було випадків, щоб ми зірвали дедлайн розробки дизайну сайту.

05

Працюємо так, щоб ви залишилися задоволені

Ми точно впевнені, що задоволений замовник розповість про відмінну роботу нашої компанії двом своїм знайомим.

Незадоволений – розповість про жахливу роботі всьому Інтернету. Ми дбаємо про власну репутацію, тому завжди працюємо так, щоб кожен наш замовник залишався гранично задоволеним.

Все ще сумніваєтеся?

Давайте ми продемонструємо вам наші результати і на живих прикладах веб дизайну пояснимо, чому з точки зору користувача психології вони здатні ефективно презентувати, а головне, продавати товари і послуги краще, ніж багато інших.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Ми докладно розповімо, як ми розробляємо такий дизайн сайту, що швидко окупається і починає приносити чистий дохід їх власникам вже в перший місяць після створення.

Контактні дані

або напишіть нам

Контактні дані

або напишіть нам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 30 хв.