WordPress найкраща система для розробки сайту

Ви збираєтеся замовити створення власного сайту, але не знаєте, яку з існуючих систем управління контентом обрати?

Ми розповімо, чому WordPress – це перспективна система управління і серед всіх платформ варто вибрати саме її.

Що таке система управління контентом?

Створення будь-якого сайту передбачає використання певної системи управління контентом (CMS)

Ця програма, за допомогою якої здійснюється публікація і редагування контенту на сайті

Щоб розмістити текст на сайті, вам не потрібно вивчати HTML-код, можна редагувати текст в системі.

Створення сайтів за допомогою WordPress

На WordPress створити сайт можна практично будь-якої спрямованості:

Сайти електронної комерції

Для здійснення масових продажів товарів або послуг в Інтернеті. Власник може самостійно завантажувати на сайт інформацію про товари, додавати зображення, редагувати опис та отримувати оплату за продаж.

Сайти-візитки

Для презентації компанії в Інтернеті. На сайті такого типу ви зможете розповісти своїм потенційним клієнтам або покупцям про вашу продукцію, саму компанію, позначити місцезнаходження, дати необхідні контакти.

Посадкові сторінки

Призначені для активних продажів окремо взятого товару або послуги. Якщо ви пропонуєте одиничний продукт, такий сайт дозволить вам негайно запустити рекламну кампанію, залучити цільову аудиторію і почати масові продажі.

Інтернет-видання

Що функціонують в Інтернеті і призначені для публікації новин. Ви зможете самостійно писати тексти публікацій прямо на самому сайті, міняти колір і шрифт тексту, розміри заголовків і підзаголовків, додавати картинки і відео.

Блоги для публікацій

Вони можуть бути як у вигляді самостійного сайту, так і бути частиною іншого, наприклад, додаватися до сайту-візитки, щоб більш детально інформувати відвідувачів про діяльність компанії.

Портали з базами даних

Відмінно підійдуть в тих випадках, коли необхідно розміщувати інформацію про безліч об'єктів, передбачити реєстрацію користувачів, дати їм можливість користуватися інтерактивною картою і іншими сервісами.

Переваги WordPress

01

Простота використання

Ви зможете з легкістю керувати власним сайтом. Управління є дружнім для користувача і інтуїтивно зрозумілим. Навіть якщо ви ніколи раніше не займалися управлінням контенту, з першого разу вам вдасться розмістити текст або створити сторінку без тривалого навчання. Ви маєте повний контроль над контентом та структурою сайта: можете вносити будь-які зміни.

02

Сумісність з плагінами

Згодом у вас може з’явитися необхідність розширити функціонал власного сайту. Для цього вам не потрібно створювати новий сайт і повторно платити гроші. До вашого, вже існуючого сайту, можуть бути додані плагіни, які дадуть вам або вашим відвідувачам нові можливості. Станом на 2021 рік таких плагінів існує вже понад 50 000 – практично для будь-яких цілей і на всі випадки життя

03

Дружність до гаджетів

Ви ж хочете, щоб зміст вашого сайту коректно відображався не тільки для тих, хто заходить на сайт з комп’ютера, але і для тих, хто користується планшетами або смартфонами? WordPress є дружньою для всіх типів мобільних пристроїв, тому ваш сайт буде доступний для всієї аудиторії користувачів незалежно від того, якими гаджетами вони користуються.

04

Підтримка спільноти

Створення сайту на WordPress зазвичай коштує трохи дешевше, ніж з використанням інших систем. Таким чином ви зможете заощадити, а заощаджені кошти спрямувати на просування сайту в Інтернеті. До речі, Nixwood розробляє сайти на базі WordPress для більшого комфорту замовника. Комплекс створення сайту коштує всього $199, а також ви отримуєте 6 місяців безкоштовного хостингу.

05

SEO

Просування в Інтернеті є одним з ключових завдань для власника будь-якого сайту. WordPress є дружньою до SEO-оптимізації, що дозволяє при належному підході без праці вивести сайт практично будь-якої тематики в ТОП видачі пошукових систем. Це дозволить залучати на сайт значно більше відвідувачів, при цьому зробити це безкоштовно – тобто не вкладаючи постійно кошти в рекламу.

Приклади сайтів на WordPress

Ви збираєтеся замовити створення власного сайту, але не знаєте, яку з існуючих систем управління контентом обрати?

Професійні сайти на WordPress

Nixwood не тільки займається створенням сайтів на WordPress але також забезпечує їх наповнення контентом і оптимізує під пошукові системи.

На ринку розробників представлена ​​величезна кількість компаній, які створюють сайти на базі WP. Nixwood має професійну команду, 17-річний досвід та багато успішних кейсів з розробки веб сайтів. Ми робимо веб сайти за 24 години та за адекватною ціною $199.

Сайт марний, якщо користувачі не можуть знайти його в Інтернеті. Щоб пошукові системи пропонували користувачам ваш сайт, потрібна СЕО-оптимізація. Nixwood має команду маркетологів, що професійно оптимізує та просуває сайти в ТОП пошукових запитів.

Підсумуємо

Nixwood не тільки займається створенням сайтів на WordPress але також забезпечує їх наповнення контентом і оптимізує під пошукові системи.

Підходьте до вибору компанії-розробника відповідально і віддавайте перевагу в першу чергу тим, які пропонують повний комплекс послуг:

Працюють не тільки по ТЗ, але і пропонують варіанти, які будуть краще відображати вашу ідею та зроблять сайт привабливим для відвідувачів.

Контактні дані

або напишіть нам

Контактні дані

або напишіть нам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 30 хв.