Як заробити гроші онлайн

Як заробити гроші в Інтернеті

Як заробити гроші в інтернеті – це питання турбує багатьох, бо знайти гідний спосіб заробітку за всіх часів було важко. Наші пращури на початку минулого століття були обмежені у виборі хорошої роботи, оскільки не багато хто міг дозволити здобути освіту. Наприклад, на початку 20 століття прислуга отримувала за роботу в місяць всього до 10 рублів, а дрібні службовці і робітники фабрик отримували до 24 рублів. Не всі могли бути генералами та міністрами. У ті часи люди просто намагалися вижити і заробляли здебільшого тяжкою фізичною працею.

Хороша новина в тому, що ми живемо в 21 столітті, і ми маємо інтернет. Давайте забудемо про лінощі і подивимося які існують способи для заробітку онлайн. Ця стаття для тих, кому набридла щоденна рутина і хочеться спробувати себе в чомусь новому. Чи може, ви вважаєте, що багато працюєте, але не заробляєте достатньо.

Якщо ви замислювались хоча б раз, як знайти додатковий, а може й основний заробіток, як заробити гроші в інтернеті за допомогою навичок і знань, ця стаття саме для вас.

Як заробити гроші онлайн

Формула нових можливостей: як заробити гроші в інтернеті

 • Перший крок до власного Інтернет-бізнесу – це відповідь на питання, що ви можете запропонувати онлайн: товари або послуги. Для цього необхідно зробити аналіз ринку та знайти нішу в якій би вам хотілося працювати;
 • Другий крок – створити власний сайт чи інтернет-магазин з сторінкою блогу;
 • І, нарешті, залучити туди трафік.

Ви вже чули про SEO (Search Engine Optimization), завдяки розумінню деяких принципів у цій галузі можна почати заробляти гроші через Інтернет. Допустимо, ви знайшли свою нішу, зробили сайт. Давайте розберемо, як використовуючи інструменти SEO, залучити трафік на сайт і заробити на цьому.

Спочатку трохи термінології: що таке внутрішня та зовнішня SEO-оптимізація та як вони можуть допомогти залучити трафік на ваш сайт.

Внутрішня SEO оптимізація

Як змусити пошукові системи ранжувати сайт та скоротити бюджет на просування. Все просто, створіть сайт, враховуючи такі вимоги:

 • Із самого початку потрібно зробити сайт з огляду на вимоги SEO. Ретельно продумайте структуру, розділи сайту, проаналізуйте шлях користувачів залежно від проведеного дослідження конкурентів та цільової аудиторії;
 • Проаналізуйте семантичне ядро ​​сайту за допомогою Ahrefs, Serpstat, SE Ranking та інших платформ.
 • Наповніть сайт унікальним контентом, використовуючи ключові слова. Особливо приділіть увагу блогу. Чим більше експертних статей ви в ньому розмістите, тим в
 • ищим буде рейтинг вашого сайту в пошукових системах;
 • Використовуйте метатеги з ключовими словами залежно від семантичного ядра, яке ви зібрали;
 • Вкажіть усі атрибути ALT для картинок та фото. Це також частина контенту і вона має бути унікальною;
 • Зробіть перелінкування по всьому сайту для кращого розподілу ваги між сторінками;
 • Розмістіть на своєму веб-сайті кнопки загального доступу до всіх соціальних мереж;
 • Перевірте всі URL-сторінки, вони повинні бути зрозумілими та читабельними;

Зовнішня SEO оптимізація

Тут ми звертаємо увагу на зовнішні посилання. Ці посилання допомагають одержати вагу від сайтів донорів. Отже, механізм отримання зовнішніх посилань наступний: ви повинні розмістити посилання на сторінках різних сайтів та платформ, де буде можливість, але тільки на

надійних ресурсах-донорах: соціальних мережах, різних торгових майданчиках, високорейтингових веб-сайтах, форумах, в онлайн-спільнотах, блогах. Кількість необхідних посилань залежить від тематики, конкурентів та якості ресурсу-донора.

Як заробити в інтереті

Як найпростіше отримати трафік

На що краще зробити ставки: на Таргетинг у соцмережах чи SEO просування у пошуковій видачі. Ви повинні розуміти, що це абсолютно два різні інструменти. Для органічного просування потрібен час. Це просування умовно безкоштовне, оскільки потрібно писати статті для блогу із застосуванням ключових слів і залежати від непередбачуваності пошукових систем. Навіть якщо ви вирішуєте зробити ставку на органічний трафік, все одно спочатку не обійтись без Таргетингу в соцмережах або Контекстної реклами. Вони дадуть поштовх для просування.

У будь-якому випадку, оскільки ви робите сайт не для галочки, а замислюючись, як заробити гроші в інтернеті – ви не зможете оминути ведення блогу і правильну подачу контенту. Пам’ятайте, хороший сайт – як вино, його потрібно витримати. Чим довше існує ваш домен, що більше на сайті корисного контенту, тим більше трафіку ви отримаєте від пошукових систем. При грамотній подачі все, що ви написали ще рік тому, продовжує працювати на вас. Просто завжди використовуйте правильні ключові слова.

Партнерський маркетинг

Пам’ятайте, Блог – це тренд нашого часу, який підводить вас до ідеального рішення: заробляти на своїй експертній думці. Єдине, що потрібно зробити – це показати людям, що ви дійсно є експертом. Далі у вас з’являється такий цікавий інструмент як партнерський маркетинг: це отримання винагороди за експертну пораду. Ось чому блогу потрібні передплатники та потрібен трафік, щоб якнайбільше людей читало ваші публікації. Далі вони перейдуть за розміщеним посиланням і куплять товар у партнера, а ви отримаєте відсоток за пораду та допомогу в конверсії.

Є багато веб-сайтів та торгових майданчиків, які дають можливість брати участь у своїй партнерській програмі. % вашої винагороди, залежить від партнера. У наступній статті ми підкажемо, які партнерські програми краще вибрати.

Висновок, щоб почати отримувати додатковий заробіток, потрібно створити свій сайт, на якому ви розміщуватимете партнерські посилання. Що вам потрібно аби стати учасником партнерського маркетингу? Насправді не так вже й багато:

 • Домен;
 • Сайт;
 • Блог;
 • Захоплюючий контент.
Заробити онлайн швидко

Якщо ви думаєте, що можете це зробити самі, ми скажемо «так». І ви можете самостійно на будь-якому веб-конструкторі спробувати себе в ролі веб-дизайнера. Можливо, ви навіть захочете найняти хлопця чи дівчину-фрілансера, вирішивши, що це дешевше, ніж найняти команду. Але чи достатньо цього, щоб зробити сайт, який відповідає всім вимогам SEO? Адже виходить, що людина, яка створює ваш сайт, має стати людиною-оркестром:

Як створити чудовий веб-сайт

 1. Дослідник;
 2. Програміст;
 3. Спеціаліст з SEO;
 4. Дизайнер;
 5. Копірайтер.

Справді, 5 в 1? Заробляти гроші в Інтернеті за допомогою сайту – означає одразу створювати його за певними правилами. Команда дизайн агентства бере на себе відповідальність за свою роботу.

Ми готові створити веб-сайт, який буде втілювати вашу філософії і правильно представить вас, як експерта вашим фоловерам. Агентство Nixwood створює сайти вартістю від 199 доларів. Ми створюємо сайти “ціна-якість”.

Пошир цю статтю в соцмережах!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on telegram

Контактні дані

або напишіть нам

Контактні дані

або напишіть нам

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 30 хв.